Bývanie v Bratislave poteší každého

Ste rodina či pár zakladajúci si svoje hniezdočko lásky alebo podnikateľ hľadajúci miesto pre rozvoj svojich podnikateľských zručností? V Bratislave si útočisko nájdete. Stačí len hľadať vhodné inzeráty, vybrať si to správne miesto a pozorne si prečítať pár informácii k téme bývanie.

Aké sú možnosti v Bratislave?

Iste viete, že hlavné mesto Slovenska sa pýši nielen svojou históriou ale aj pravým mestským životom a všetkým čo k nemu patrí. Hľadáte sieť obchodov a služieb, dopravných uzlov, miesta pre relax alebo ruch veľkomesta? Ste na správnom mieste. Bratislava ponúka nielen splnenie základných potrieb dnešnej doby, ale aj priestory, ktoré spĺňajú kritéria pre bývanie či rozvoj podnikateľských zručností. Ohláste sa aj vy na inzerát – byt na predaj Bratislava a dohodnite si obhliadku bytových alebo nebytových priestorov. Poponáhľajte sa, ponuka je naozaj horúca.

Danubius One

Stavebný projekt sa ako jeden z mála riadil požiadavkami dnešnej spoločnosti. Kladie dôraz na komfort, veľkorysosť a štýlovosť. Dispozičné riešenie, množstvo bytových jednotiek na výber, občianska vybavenosť sa snúbi v projekte Danubius. Bytové jednotky o výmere 38 až dokonca 170 m2 ponúkajú veľkolepý a dobre riešené priestor, v ktorom sa budete cítiť veľmi dobre.

Či už zvolíte menšiu alebo väčšiu bytovú jednotku, ku každej je priradené aj množstvo vymožeností. Ako napríklad balkón, pivnica, loggia alebo terasa, vlastná garáž a výťah. Navyše krásny panoramatický výhľad sa vám naskytne už pri pohľade z okna a uvidíte Bratislavu ako na dlani.

Okolie Danubius One je tvorené príjemným prostredím doplneným o pekné stromy a kríky, detské ihrisko pre vaše ratolesti. Pre tých starších je tu k dispozícii aj kaviareň s pekárňou, kde si môžete v nerušenom prostredí vychutnať šálku kávy s vaši obľúbeným croissantom.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *