Bytový architekt a interiérové štúdio vám splnia váš sen o bývaní

Získať hypotéku nebolo v poslednom období jednoduché. Banky sa však rozhodli sprísniť podmienky a teraz je väčší problém dostať sa k hypotékam. Ak ale máte nehnuteľnosť a chceli by ste v blízkej dobe realizovať kompletnú rekonštrukciu, skôr ako sa začnete obzerať po novom nábytku, nájdite si dobré interiérové štúdio a bytového architekta, ktorý vám všetko navrhne do posledných detailov.

Skúsenosti bytového architekta

Nájsť vhodné vybavenie, ktoré bude k sebe navzájom ladiť, môže byť umenie. Nie každý z nás má cit na estetiku a nevieme skombinovať niektoré kusy nábytku a zladiť k nim dekorácie. Ak sa ale rozhodnete pre bytového architekta, klaďte dôraz predovšetkým na skúsenosti. Na začiatok je dobré pozrieť si návrhy bytového architekta, aby ste mali predstavu, ako pracuje, čo ho charakterizuje a ktorým smerom v interiérovom dizajne sa zameriava. Nájsť dobrého bytového architekta môže byť síce náročnejšie. Ak si však pozriete referencie a absolvujete pár stretnutí, všetko pôjde ako po masle.

Keď si vyberiete bytového architekta, ten vám príde pomerať priestor a na základe vašich požiadaviek vám vytvorí návrh interiéru. Bytoví architekti pracujú zväčša pre interiérové štúdiá. Odporúčame vám uprednostniť takýchto skúsených bytových architektov. Na základe spracovaného a vami schváleného návrhu vám vytvoria komplet celé interiérové vybavenie do posledných detailov.

Interiérové štúdio PRUNUS

Ak si chcete splniť sen o krásnom modernom bývaní, oslovte interiérové štúdio PRUNUS v Bratislave. Jedná sa o rodinnú firmu, ktorá začínala ešte v tridsiatych rokoch minulého storočia a za tú dobu sa vypracovala až na samý vrchol. Interiérové štúdia a bytoví architekti pracujúci pod nimi vám splnia váš sen o bývaní. 

Konkrétne v PRUNUSE vám ponúknu tieto služby: návrhy a vizualizácie kuchýň a interiérov, výrobu nábytku na mieru a k tomu aj záruku na päť rokov. Ak máte záujem o prepojenie kuchyne a obývačky, PRUNUS sú špecialisti na dizajnové návrhy kuchyne a obývačky spolu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *