Skrášlite si interiér domácnosti moderným tatranským profilom a kvalitnou dlážkovicou

Drevené obklady a drevené podlahy sú skôr typické pre vidiecke rodinné domy, ale v súčasnosti sú veľmi populárne a vyhľadávajú ich aj ľudia žijúci v meste. Chcú si do interiéru priniesť niečo z prírody. Vedia, že kvalitné drevené podlahy a obklady vytvárajú príjemnú klímu, čo ocenia najmä astmatici a alergici.

Skrášlite si aj vy interiér domácnosti moderným tatranským profilom a kvalitnou dlážkovicou.

Tatranský profil – vhodný do interiéru, ale i do exteriéru

Vysokokvalitný tatranský profil patrí k najkvalitnejším obkladom. Aj keď v niektorých domácnostiach bývajú uprednostňované kamenné obklady (travertínové), vysokokvalitný tatranský profil im dokáže bez problémov konkurovať. Výhodou tatranského obkladu je predovšetkým jeho odolnosť. Z tohto dôvodu ho môžeme využívať nielen v interiéri, ale aj v exteriéri.

Tatranský profil je odolný voči slnku, snehu, mrazu i vlhkosti.

Ak máte obavy z náročného pokladania, nemusíte sa báť, systém perodrážok vám pokladanie dreveného obkladu výrazne uľahčí. Jednotlivé kusy budú do seba zapadať, takže žiadna odborná pomoc pri pokladaní tatranského profilu nebude potrebná.

Ak sa obývate toho, že tatranský profil prestane byť po pár rokoch moderný, v jednom vás uistíme, drevo je nadčasový prírodný materiál, ktorý z módy tak skoro nevyjde.

Dlážkovica – moderná drevená podlaha 

Drevo je prírodný materiál, ktorý prinesie do interiéru teplo a rozvonia komplet celú domácnosť. Je dokázané, že drevo vytvára príjemnú klímu a práve alergici by sa nim mali obklopovať.

Vzhľadom na pozitívny vplyv na naše zdravie by sme namiesto lacných podláh mali investovať do trvácejšej dlážkovice. Jedná sa o drevenú podlahu vyrobenú z kvalitného a hlavne zdravého slovenského dreva.

Moderná dlážkovica vyrobená na Slovensku je vyrábaná vo vzore perodrážky, čiže komplikovaného pokladania sa obávať nemusíte. Vybrať si však môžete z viacerých druhov dreva. Trváce slovenské dlážkovice sa vyrábajú z borovice, smreku a z červeného smreku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *