Chcete bývať neďaleko Bratislavy, alebo priamo v nej? Poradíme vám, kde zohnať nehnuteľnosť

Súčasný realitný trh je pomerne rozmanitý, navyše sa ponuka neustále rozširuje. Záleží ale na tom, akú nehnuteľnosť máte v hľadáčiku. Čo človek, to absolútne iné predstavy o bývaní. Ak vám nevadí rekonštruovať, ponúkajú sa vám staršie rodinné domy, ktoré si stačí pretvoriť k obrazu svojmu. V prípade, že skôr túžite po bezstarostnom bývaní, tak sa poobzerajte buď po byte, alebo nejakej novostavbe. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, kde nehnuteľnosti a pozemky hľadať.

Čo si predstavíte, keď sa povie nehnuteľnosti? Kým niekoho napadne veľká priestranná vila, iného zase slnečný byt v čo najvyššom poschodí, odkiaľ sa otvára nádherný výhľad na celú Bratislavu.

Máte o bývaní iné predstavy? Dom si jednoducho postavte

Ak patríte medzi náročných záujemcov o bývanie, zrejme máte o vytúženom rodinnom dome isté predstavy, ktoré by ste chceli premietnuť aj do samotného projektu. V takom okamihu potrebujete pozemok, kde majstrovské architektonické dielo vyrastie. Stačí do vyhľadávača zadať stavebné pozemky Bratislava a zobrazí sa vám hneď niekoľko atraktívnych inzerátov. Pozemky nájdete nielen v samotnej Bratislave, kde sú ceny o niečo vyššie, ale aj na jej okraji. Potom záleží na tom, ako to máte s dopravou do zamestnania a podobne.

U stavebného pozemku by vás mala zaujímať občianska vybavenosť danej lokality. Sú v blízkosti zariadenia ako materská škola, základná škola, lekársky dom, obchod a podobne? Ak áno, potom nie je nad čím váhať a pozemok kúpiť.

Aj chaty majú svoje čaro

Bývate v byte, ale chýba vám záhrada? Nemusíte predávať svoj byt a hneď kupovať rodinný dom. Ideálne riešenie je pozrieť sa na chalupy Bratislava. Zohnať sa dajú pôvabné chaty s ojedinelou atmosférou. Takéto nehnuteľnosti nie sú určené na trvalý pobyt, ale iba k rekreačnému, a tak si nemôžete dať na chate treba trvalý pobyt. Je ale krásna predstava stráviť každý teplý deň niekde v prírode, nemyslíte?

Kde inzeráty hľadať?

Ak vás zaujíma, kde takúto nehnuteľnosť alebo pozemok hľadať, potom sa vám ponúka inzertný portál INZERCIA.SK, kde sú pripravené rôzne kategórie. Nemusíte zostávať len u nehnuteľností, na inzertnom portáli nájdete aj ďalšie kategórie okrem realit, ako sú stavba a záhrada, zdravie a krása, šport, stroje a náradie, zvieratá, nábytok, počítače a ďalšia elektronika. Pri jednotlivých inzerátov nájdete nielen fotky, ale aj cenu a podrobné informácie o ponuke. Priamo skrze inzertný portál môžete kontaktovať inzerenta a dohodnúť si tak napríklad schôdzku a prehliadku danej nehnuteľnosti. Spokojní budete po všetkých stránkach.

Uvedený server môžete dokonca využiť aj v prípade, že chcete svoju nehnuteľnosť predať vy. Jedná sa o veľmi navštevovaný server.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *