Podlahy, ktoré zažiaria v obývačke

Pri zariaďovaní obývačky jednoznačne platí stará fráza, že nebo je limitom. Môžete si vybrať z krásnych leštených podláh s rôznymi vzormi. A výsledok bude obývačka, o akej ste vždy snívali. Inšpirujte sa teplým rustikálnym interiérom alebo minimalistickým štýlom.

Drevená podlaha je neošúchanou klasikou

Podlahy z tvrdého dreva bývajú obľúbenou voľbou medzi majiteľmi domu. Najmä, ak sa jedná o obývačku, ktorá je akousi reprezentantkou domácnosti. K dispozícii sú drevené podlahy v odtieňoch svetlých, stredne tmavých a tmavých.Drevené podlahy sú nadčasové, elegantné a luxusné. K dispozícii navyše máte tiež širokú škálu dekorov, od tradičných až po moderné. Môžete siahnuť po stredomorskom alebo ázijskom štýle, rozhodnutie je len na vás.

Najčastejšie nájdete v ponukách orechové, čerešňové, dubové a jaseňové podlahy.

Kreatívna krytina, ktorá vám dlho vydrží

Vinyl je domácnostiam ponúkaný desaťročia ako lacný podlahový materiál. Poskytne vám hneď niekoľko výhod – je jednoduchý na údržbu, vodeodolný a odolnývoči poškriabaniu, je vhodný pre deti aj k starším ľuďom. Vinylové podlahy sa jednoducho čistia -nečistoty a prach si žiadajú iba navlhčenú utierku alebo handričku, vďaka čomu je možné podlahu vyčistiť iba za pár minút.

Pri správnej inštalácii vám vydrží vinylová podlaha celé desaťročia. Pre majstrov nebude problém podlahu nainštalovať svojpomocne.

Vinylová podlaha je k dispozícii v rôznych povrchových úpravách, ktoré ponúkajú luxusný vzhľad za prijateľné ceny. Môžete siahnuť po imitácii dreva či keramických dlaždíc.

Prírodné linoleum pre ekologickú domácnosť

Kvalitné linoleum vám vydrží aj 40 rokov. Linoleum vám tiež ponúkaveľký počet farieb, vzorov a textúr a ľahko ho dopasujete k dekoráciáma ostatnému nábytku.

Podlahy z linolea sú vodeodolné, ekologické a pohodlné. Sú tiež jednoducho inštalovateľné, na ich montáž nepotrebujete žiadne špeciálne vedomosti.

Vyberte si takú podlahu, ktorá bude spĺňať požiadavky z hľadiska estetiky aj praktického hľadiska. Ide predsa o dlhodobú investíciu, a preto sa rozhodujte uvážlivo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *