Slnečné plachty a screenové rolety – moderné tienenie, ktoré musíte mať

Vysoké letné teploty nás nútia skrývať sa pred slnkom. Jedinou nevýhodou vysokých letných teplôt je prehrievanie interiérového priestoru. Ráno, keď odchádzame do práce, je vzduch v domácnosti relatívne dobrý, no keď sa vraciame, tak sa tam nedá dýchať.

Ak ale chceme zamedziť slnečným lúčom, aby prenikali do interiéru a zároveň sme mali tieň aj na záhrade, odporúča sa vyberať si slnečné plachty a screenové rolety.

Slnečné plachty na záhradu

Bazén, gril, záhradné lehátka – dokonalý relax ako stvorený na leto! Aby sme si však dokázali vychutnať letné počasie a nespáliť sa na slnku, potrebujeme kvalitné moderné tienenie, ktoré nás ochráni pred priamym slnkom. Od toho sú tu značkové slnečné plachty, ktoré nám umožnia vytvoriť si tieň v ktorejkoľvek časti záhrady. Vybrať si môžete z rôznych druhov látok a farebných prevedení látok. Dodajú vašej záhrade exotický štýl a poskytnú dokonalé tienenie práve tam, kde potrebujete. Ak chcete kvalitné slnečné plachty, vyberte si kvalitné slnečné plachty Soliday. Jedná sa o rakúsku značku, ktorá je kvalitná, moderná, nadčasová.

Screenové rolety

Vonkajšie screenové rolety patria k najmodernejšiemu tieneniu vôbec. Sú horúcou novinkou a rozhodne sa uchytili. Sú vhodné ako tienenie veľkých presklených plôch a majitelia obchodných prevádzok ich využívajú. Ich veľkou výhodou je to, že dokážete vyvetrať miestnosť so screenovými roletami, aj keď budú zatiahnuté. Vysoká efektivita tienenia a zachované presvetlenie interiéru vám neprinesie žiadna iná tieniaca technika.

Ak máte moderný dom s väčším množstvom presklenných plôch, odporúčame vám screenové rolety. Ak máte obavy, že vám vietor tieto vonkajšie screenové rolety poškodí, nemajte obavy. Sú odolné voči silnému vetru a ani výkyvy teplôt ich nezaskočia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *