Vstavané skrine do spálne sú to najlepšie riešenie

Závidíte známym, ktorí majú doma šatňu? Nemusíte! Dobre premyslená vstavaná skriňa v spálni vám dá priestoru až až. Ak si necháte vyrobiť na mieru aj celú spálňu, môže perfektne ladiť s každým ďalším kúskom nábytku.

Už dávno sa spálne nekupujú v kombinácii so skriňami. Na jednu stranu je výhodou to, že nekúpime klasické šatníkové skrine, ktoré sú malé a interiér zabijú kvôli nezmyselne nevyužitému miestu okolo skríň a nad nimi. Na druhú stranu si potom nechávame zhotoviť vstavané skrine, ktoré sa nám nehodia k zvyšku spálne. Poďte na to inak!

Nekupujte hotovú spálňu! Nechajte si ju vyrobiť na mieru. Vstavané skrine do spálne aj nábytok, teda hlavne posteľ, nočné stolíky, ale trebárs aj komody a toaletný stolík – to všetko môže perfekte ladiť navzájom.

Prečo dávame vstavané skrine práve do spálne?

Obvykle sa práve v spálni s umiestením skríň počíta, takže tu často nájdeme voľnú stenu, niekedy dokonca výklenok vhodný na jej vstavanie. Ale rovnaké vstavané skrine sú výborným riešením aj do iných častí bytu – do predsiene, do šatníkov, do detskej izby, ale v dnešnej dobe minimalizmu kľudne aj do obývačky či do jedálne. Vstavané skrine na mieru je možné uspôsobiť hĺbkou políc, tiež spôsobom otvárania dverí či ich dekorom. V spálňach bývajú veľmi obľúbenými dvere so zrkadlom. To zväčšuje priestor, čo v malých spálňach obvykle oceníme. Súčasne je praktické k šatníku, ale aj vítané v partnerskej spálni.

Vstavané skrine do spálne, aj ďalší nábytok na mieru, vám vyrobia vo Wood Style Design– WSD

Firma kombinuje odborníkov na návrh interiérov, nábytku, aj jeho výrobu. Špecialisti z firmy sa postarajú o všetko. Od namerania, návrhu, cez výrobu až po finálnou inštaláciu. Ide o skvelého partnera pre dokonalé bývanie. Firma má bohaté skúsenosti. Nábytok vám vyrobí v akomkoľvek štýle ­– od hypermoderného až po rustikálny a vintage štýl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *