Bývanie v Bratislave – tento projekt by vás mohol zaujať!

Sťahujete sa do Bratislavy? Alebo už v hlavnom meste Slovenska bývate a hľadáte novú strechu nad hlavou? Máme pre vás tip, ktorý by vás mohol zaujímať. Projekt Premiére predstavuje šancu na vlastné bývanie pre páry, singles, aj rodiny s deťmi.

Premiére v číslach

Premiére je obytný komplex s desiatkami bytov, štúdií a apartmánov na 23 podlažiach. V parteri ulice sú navyše k dispozícii priestory pre obchodné a administratívne účely. Obytné časti sa môžu pochváliť výmerou v rozmedzí od 32 do 125 m2, pričom každá z jednotiek disponuje vlastným balkónom, terasou či lodžiou. Byty Bratislava má, treba len vedieť kde ich hľadať.

Premiére z hľadiska polohy

Budova sa nachádza na Šancovej ulici v lokalite Starého Mesta. V blízkosti sú výborné dopravné napojenia na najdôležitejšie komunikácie v meste – diaľnicu D1 a cesty k letisku či železničnej stanici. Na úrovni je však aj občianska vybavenosť miesta. V okruhu desiatok či stoviek metrov nájdete obchody, reštaurácie, oddychové zóny a vzdelávaco-výchovné centrá pre deti.

Premiére do budúcnosti

K budove patrí aj trojposchodová podzemná garáž. Okrem desiatok parkovacích miest ponúkne aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Na 6. nadzemnom podlaží zase osvieži váš pohľad extenzívna zelená terasa. Premiére tak rieši hneď niekoľko pálčivých problémov naraz – ponúka skvelé priestory pre ubytovanie, navyše podporené parkovacími plochami. Tie sú v podzemí, takže nezaberajú nijaké miesto navyše.

Dohodnite si stretnutie a vyžite možnosť obhliadky priamo na mieste. Na 12. poschodí budovy je plne zariadený vzorový 2-izbový byt. Vstúpte dnu a presvedčite sa na vlastné oči ako príjemne sa dá v Bratislave bývať. Takýto predaj bytov Bratislava neponúka často!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *