Jednoducho zariadená obývacia izba, ktorá má všetko, čo potrebuje

Dni sa nám rapídne skrátili a čoraz viac času začíname tráviť leňošením na gauči pri televízore. Zima sa blíži a kým k nám príde teplejšie ročné obdobie, budeme si musieť pár mesiacov ešte počkať. Obývacia izba je miestnosť, kde budeme tráviť nasledujúce mesiace pomerne veľa času. Aj keď už pomaly začínate uvažovať nad adventnou výzdobou, inšpirujte sa zaujímavými radami, ako si zariadiť obývaciu izbu, v ktorej bude všetko, čo budete potrebovať.

Sedacie súpravy na mieru

Ako prvá by sa pri zariaďovaní obývačky mala umiestňovať sedačka. Napriek tomu, že trh so sedačkami je bohatý, je možnosť si dať vyrobiť moderné sedacie súpravy na mieru. Konkrétny model budete mať len vy, preto ak túžite po origináli, ktorý nemá nikto iný, možnosť výroby sedacej súpravy na mieru bude najvhodnejšia. Oceniť to oceníte, ak máte v obývačke nábytok, ktorý nechcete vyhodiť a ostáva vám málo miesta sa sedaciu súpravu.

Najčastejšie si zákazníci dávajú vyrobiť tradičné rohové sedačky. Ak ale bývate na dome a obývačku máte prepojenú s kuchyňou a jedálenskou časťou, odporúčame vám dať si vyrobiť sedačku v tvare U.

Slovenské sedačky

Aj keď pred pár rokmi sme chodievali nábytok kupovať práve kvôli nízkym cenám do zahraničia, dnes je situácia úplne iná. Klienti chcú kvalitný nadčasový nábytok, ktorý sa po pár rokoch nezničí a aj o pár rokov si budú môcť povedať, že majú doma moderný a štýlový nábytok, ktorý nezasiahol zub času. Práve z tohto dôvodu vám odporúčame objednávať slovenské sedačky, ktoré sú vysokokvalitné a majú kvalitné poťahové materiály.

Stojace lampy, knižnica

Ku sedacej súprave vám odporúčame umiestniť stojace lampy/ tienidlo, ktoré vám navodia intímnu atmosféru pri pozeraní filmu a leňošení. Ak disponujete väčšou obývačkou, skúste si spraviť oddychový kútik, takú malú čitáreň, kde umiestnite čalúnené kreslo a stojacu lampu. Oddychový čítací kútik pomyselne oddelíte otvorenou knižnicou.

Koberec pod konferenčným stolíkom a bytové doplnky

Pod konferenčný stolík, ktorý zladíte s obývacou stenou, odporúčame dať krátkovlasý kusový koberec s rôznymi geometrickými tvarmi a v neutrálnych farbách. Ak milujete bohémsky štýl, odporúčame chlpatý koberec, ktorý keď zladíte s chlpatými dekoračnými vankúšmi, máte dokonalú kombináciu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *